Peněženky Počet produktů: 476

Pestrá nabídka peněženek dámských, pánských i dětských. Kromě klasických peněženek z pravé nebo umělé kůže nabízíme také netradiční peněženky nebo spony na bankovky.

Podkategorie

 • Dámské peněženky

  Dámská peněženka není jenom praktický pomocník ale také módní doplněk. Dámské peněženky jsme roztřídily podle materiálů ze kterých jsou vyrobené. Umělá kůže – nejlevnější dámské peněženky, ovšem ne nekvalitní. Pravá kůže – dámské peněženky vyrobené z pravé kůže, která je zárukou dlouhé životnosti. A luxusní peněženky – to je kategorie dámských peněženek sama pro sebe. Jemňoučká kůže, propracované detaily, spouta praktických vychytávek.

 • Pánské peněženky

  Pánská peněženka je velmi často opomíjený módní doplněk každého muže. Pánské peněženky jsme roztřídily do několika kategorií. Umělá kůže – nejlevnější peněženky, to ovšem neznamená že nic nevydrží. Pravá kůže – pánské peněženky vyrobené z pravé kůže, která je zárukou dlouhé životnosti. Luxusní peněženky – kategorie pánských peněženek sama pro sebe. Jemňoučká kůže, propracované detaily, spouta praktických vychytávek. A nakonec dolarovky – tolik pánů nosí mince v kapse a stačí jim jenom dolarovka se sponou na bankovky.

 • Dolarovky

  Pánská peněženky dolarovky - praktické malé peněženky se sponou na bankovky. Dolarovka nebo také dolarka je oblíbená peněženka mnoha mužů pro svoji jednoduchost a praktické použití.

 • Dětské peněženky

  Prodej dětských peněženek s hrdiny z jejich oblíbených filmů a seriálů. Peněženky pro děti jsou většinou vyráběny z umělých materiálů se zapínáním na suchý zip. Některé mají praktickou šňůrku na krk.

 • Sportovní peněženky

  Sportovní peněženky z textilních nebo umělých materiálů. Peněženky jsou často vybaveny nějakým poutkem, šňůrkou připadně karabinou pro uchycení ke kalhotům nebo baťohu. Pokud dáváte přednost jednoduché a praktické peněžence, jsou pro vás sportovní peněženky ideální řešení.

 • Spony na peníze

  Spony na peníze jsou praktickým doplňkem v případě že drobné nenosíte nebo je máte po kapsách. Bankovky sponou drží pohromadě a lze k nim připnout i platební kartu. Nabízíme spony různých druhů, převážně kovové s povrchovou úpravou. Spona na bankovky je oblíbeným doplňkem.

 • Peněženky pro leváky

  Jste levák a dělá vám problém držet normální peněženku? Tak jste tady správně. V této kategorii nabízíme peněženky speciálně šité pro leváky. Peněženka je zrcadlově obrácená proti klasické - po otevření má mincovník na levé straně. Peněženky jsou ručně šité z pravé kůže v České republice.

 • Na mince

  Peněženky na mince jsou malé praktické kapsičky, do kterých se vejde pár drobných nebo složené bankovky. Kapsičky na mince jsou praktickým pomocníkem pro ty, co enosí moc peněz ani karet. Díky jejich velikosti se vejdou do každé kapsy.

na stránku
Zobrazeno 1 – 20 z 476 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 476 položek