Peněženky Počet produktů: 394

Pestrá nabídka peněženek dámských, pánských i dětských. Kromě klasických peněženek z pravé nebo umělé kůže nabízíme také netradiční peněženky nebo spony na bankovky.

Podkategorie

 • Dámské peněženky

  Dámská peněženka není jenom praktický pomocník ale také módní doplněk. Dámské peněženky jsme roztřídily podle materiálů ze kterých jsou vyrobené. Umělá kůže – nejlevnější dámské peněženky, ovšem ne nekvalitní. Pravá kůže – dámské peněženky vyrobené z pravé kůže, která je zárukou dlouhé životnosti. A luxusní peněženky – to je kategorie dámských peněženek sama pro sebe. Jemňoučká kůže, propracované detaily, spouta praktických vychytávek.

 • Pánské peněženky

  Pánská peněženka je velmi často opomíjený módní doplněk každého muže. Pánské peněženky jsme roztřídily do několika kategorií. Umělá kůže – nejlevnější peněženky, to ovšem neznamená že nic nevydrží. Pravá kůže – pánské peněženky vyrobené z pravé kůže, která je zárukou dlouhé životnosti. Luxusní peněženky – kategorie pánských peněženek sama pro sebe. Jemňoučká kůže, propracované detaily, spouta praktických vychytávek. A nakonec dolarovky – tolik pánů nosí mince v kapse a stačí jim jenom dolarovka se sponou na bankovky.

 • Dolarovky

  Pánská peněženky dolarovky - praktické malé peněženky se sponou na bankovky. Dolarovka nebo také dolarka je oblíbená peněženka mnoha mužů pro svoji jednoduchost a praktické použití.

 • Dětské peněženky

  Prodej dětských peněženek s hrdiny z jejich oblíbených filmů a seriálů. Peněženky pro děti jsou většinou vyráběny z umělých materiálů se zapínáním na suchý zip. Některé mají praktickou šňůrku na krk.

 • Sportovní peněženky

  Sportovní peněženky z textilních nebo umělých materiálů. Peněženky jsou často vybaveny nějakým poutkem, šňůrkou připadně karabinou pro uchycení ke kalhotům nebo baťohu. Pokud dáváte přednost jednoduché a praktické peněžence, jsou pro vás sportovní peněženky ideální řešení.

 • Spony na peníze

  Spony na peníze jsou praktickým doplňkem v případě že drobné nenosíte nebo je máte po kapsách. Bankovky sponou drží pohromadě a lze k nim připnout i platební kartu. Nabízíme spony různých druhů, převážně kovové s povrchovou úpravou. Spona na bankovky je oblíbeným doplňkem.

 • Peněženky pro leváky

  Jste levák a dělá vám problém držet normální peněženku? Tak jste tady správně. V této kategorii nabízíme peněženky speciálně šité pro leváky. Peněženka je zrcadlově obrácená proti klasické - po otevření má mincovník na levé straně. Peněženky jsou ručně šité z pravé kůže v České republice.

na stránku
Zobrazeno 1 – 20 z 394 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 394 položek