Představujeme kožené peněženky značky Dariya bags

Za posledních 50 let se vyvinula společnost vlastnící značku Dariya® jednu z předních firem vprodeji koženého zboží v Evropě.

Kvalitní výrobky z kolekce této značky dělají radost zákazníkům každý den. Možná také proto, že jméno Dariya® znamená „vlastnit dobro“ nebo „vlastník dobra“. Jakkoli jsou modely kvalitních peněženek značky rozmanité i barevné, pokrývají mnoho situací, které nám každodenní život nabízí.

S peněženkami z kolekce Dariya® se vždy rozhodnete správně. Značka věnujeme pozornost vysoce kvalitním materiálům ze kterých jou peněženky vyrobeny a samozřejmě také trvanlivémů a dobrému zpracování peněženky. V souladu s tradičním heslem značky „Design a kvalita nemusí být drahé“ jsou vyráběny všechny výrobky.

Pánské peněženky Dariya Pánské peněženky Dariya

Můžete si vybrat jak z nabídky pánských peněženek Dariya® tak i dámských peněženky Dariya®. Nejoblíbenější ze všech je ovšem kolekce barevných pánských peněženek.

Dámské peněženky Dariya Dámské peněženky Dariya

Široký sortiment peněženek z nappa kůže byl rozšířen o položky vyrobené z populární přírodní kůže lovců buvolů - také často definované pod výrazem hunter kůže. "Hunter kůže" je robustní hovězí kůže s mimořádným vzhledem a vysoce kvalitním komfortem při nošení. Barva kožených peněženek je vždy semišově hnědá. Kvalita "kůže hunter" se zlepšuje s každodenním používáním. Zpracovaná hovězí kůže, použitá k výrobě peněženek, se vyznačuje svou pevností a přilnavostí, stejně jako přirozeným vzhledem mírně napnuté kůže. Vzhled a chování se při dlouhodobém používání mění a zaručuje tak zcela individuální vzhled. Díky robustní hovězí kůži vám tyto výrobky poskytnou dlouhotrvající potěšení. Použitý vzhled, který se postupem času objeví, činí každý produkt osobním a jedinečným.

Další kůží, ze které jsou vyráběny kožené peněženky je nappa kůže. Jedná se o jehněčí nebo hovězí kůži, která je velmi měkká na dotek a proto příjemná na nošení. Kůže nappa je vysoce kvalitní a měkká kůže.

Kvůli vysoké poptávce po ochraně soukromí výrobce přidal ochranu proti nechtěnému čtení technologií RFID. Většina aktuálně nabízených peněženek je již touto technologií vybavena a další budou následovat.

Neváhajte a vyberte si kvalitní peněženky značky Dariya bags a dopřejte si luxusní zpracování za neluxusní cenu.