Informace

Zásilkovna Zásielkovna Česká pošta Visa Mastercard

Recenze

22.01.2020

dobrý sortiment, rychlé dodání

17.01.2020

Rozhodně až si budu kupovat další někdy půjdu zase jsem. Moc ochotni. Velice ochotni, ukázaly vyfotili, tím že peněženky jsou po jedním kuse tak mi ji blokli než jsem se rozhodla. Velmi spokojená a peněženka je super

13.01.2020

Byla jsem velmi spokojená, rychlost i kvalitu oceňuji, nenašla jsem jiný e-shop, který by tak přehledně dětské peněženky nabízel. Rychlost

Reklamace a vrácení zboží

Reklamace zboží:

Reklamace se řídí reklamačním řádem. Pokud chcete reklamovat zboží v zákonné lhůtě, stáhněte si prosím formulář pro reklamaci a vyplněný jej zašlete e-mailem nebo přiložte ke zboží. Reklamované zboží zašlete na adresu: Bc. Jan Synek, Palachova 1769/58, Žďár nad Sázavou, 59101. O odeslání zásilky na moji adresu mi prosím zašlete e-mail.

Odstoupení od smlouvy, vrácení zboží:

Pokud chcete vrátit zboží bez udání důvodu v zákonné lhůtě 14-ti dní, stáhněte si prosím formulář pro odstoupení od smlouvy a vyplněný jej zašlete e-mailem nebo přiložte ke zboží. Vracené zboží zašlete na adresu: Bc. Jan Synek, Palachova 1769/58, Žďár nad Sázavou, 59101. O odeslání zásilky na moji adresu mi prosím zašlete e-mail.

Výměna zboží (např. nevhodný dárek):

Pokud chcete vyměnit zboží za jiné, nebojte se mě kontaktovat, určitě najdu cestu jak vám vyjít vstříc. Vrácené zboží ale musí být v originálním obalu, nepoužité, včetně všech obalů.

Máte nějaký jiný požadavek?

V případě jakýchkoli dotazů mě neváhejte kontaktovat na tel: 773 530 534 nebo e-mailem: obchod@penezenky-ahal.cz