Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
2648 hodnocení
5
2578x
4
37x
3
8x
2
1x
1
24x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
pouzdro na karty je na 26 karet, ale pokud se využije planá kapacita, zavírání na patentku budí dojem, že nevydrží... zatím neruplo, uvidíme po měcíci používání....
Děkujeme za kladné hodnocení, kdyby nevydrželo, dejte vědět...
+ rychlost, kvalita
perfektní, bleskový nákup
Děkujeme za kladné hodnocení.
+ Byla jsem spokojená s objednaným zbožím
Velmi spokojená dobrá komunikace s internetovým obchodem .vřele doporučuji.
Děkujeme za kladné hodnocení.
+ Rychlost
+ Spolehlivost
+ Kvalitní zboží
Určitě doporučuji, zaslouží si mou pochvalu, kterou jsem také sdělila pomocí e-mailu :)
Děkujeme za kladné hodnocení.
+ Našla jsem zde zboží, které jinde nebylo k sehnání.
- Žádné nemá.
Děkujeme za kladné hodnocení.
+ Přehledný výběr kvalitního sortimentu, který není v běžném obchodě ke koupi.
- xx
Doporučuji.
Děkujeme za kladné hodnocení.
- neobdržela jsem fakturu
mimo jediné nepříznivé věci...doporučuji
Dobrý den, fakturu si můžete stáhnout z odkazu v každém e-mailu od nás - sledování pro návštěvníky, po zadání čísla objednávky a vašeho e-mailu. V tištěné podobě k objednávce fakturu přikládáme pouze na vyžádání.
+ dobře a přehledně roztříděné podle kvality
+ náhodou jsem na něj narazila na internetu a hned mě zaujal
zaujal mě přehled nabízeného zboží přijatelné ceny výborná a rychlá spolupráce vřele doporučuji
Děkujeme za kladné hodnocení.
+ Nejrychlejší dodání, co jsem kdy zažila
Děkujeme za kladné hodnocení.
+ kvalita za rozumnou cenu
Děkujeme za kladné hodnocení.
+ rychlost,kvalita,dobrá cena
jsem spokojená
Děkujeme za kladné hodnocení.
+ přehlednost stránek, výborné ceny, kvalitní zboží.
- žádné
kvalitní zboží, naprostá spokojenost.
Děkujeme za kladné hodnocení.
vše super
Děkujeme za kladné hodnocení.
- dorazilo zboží jiné barvy, než která byla objednaná
- s ohledem na cenu nestojí zato zboží vracet
Dobrý den, nevíme o tom že jsme odeslali pouzdro jiné barvy než žluté. Pokud tomu tak bylo, mohla jste napsat a zboží by jsme vyměnili, samozřejmně že zdarma, na naše náklady. Škoda že rovnou dáváte tak špatné hodnocení aniž by jste nás předtím jakkoli kontaktovala.
+ kvalitní a pěkné zboží......
Děkujeme za kladné hodnocení.
+ přehlednost a super komunikace
Spokojnost.Doporučuji.
+ Vše proběhlo bez jakýchkoliv problémů
- nevím o žádných
Byla jsem spokojena celkově
- Nedostatečný popis zboží.
- Za můj konkrétní případ - černé pouzdro.
- Přišlo černé celotřpytkaté pouzdro (z obrázku nešlo poznat)
Dobrý den, za nedostatečný popisek se omlouváme - již byl rozšířen.
- Nevím
