Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
2648 hodnocení
5
2578x
4
37x
3
8x
2
1x
1
24x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ pěkné zboží
+ rychle dodané
+ komunikace
- nevím
O.K.
Děkuji za kladné hodnocení.
+ Pěkný přehled o zboží.
- Tak to zatím nevím.
Myslím že by jej měli zkusit a osobně se přesvědčit.
Dobrý den,
velmi děkuji za kladné hodnocení.
+ rychlost dodání
- žádné
doporučuji
Dobrý den,
děkuji za kladné hodnocení.
+ nevím o žádné
o.k.
Dobrý den,
děkuji za kladné hodnocení.
Během nákupu se nevyskytly žádné problémy, dodání zboží bylo rychlé , informovanost o průběhu zásilky dostatečné. Jediné, co bych vytkla, je to, že zboží přesně neodpovídá. Peněženka je tvarem a rozměry naprosto v pořádku, ale bohužel barva je jiná. Objednala jsem si světle žlutou a přišla mi okrová. Chyba je způsobena pravděpodobně špatným nastavením foťáku. Peněženku vracet nebudu, vyhovuje mi, ale z barvy jsem byla nemile překvapená. Bohužel. Doporučuji tento problém napravit.
Dobrý den,
na barvu obrázku má vliv nejen nastavení fotoaparátu ale i jas a kontrast monitoru na kterém se obrázek prohlíží, nicméně neustále je co zlepšovat a vaši připomínku si beru k srdci.
Děkuji za kladné hodnocení.
nákup splnil mé představy
Dobrý den,
děkuji za kladné hodnocení.
+ Rychlost vyřízení me objednávky
- Žádné jsem nezaznamenala
Co jsem si objednala to dorazilo velmi rychle. Jestli budu někdy shánět penízky obrátit se na tento obchod
Dobrý den,
velmi děkuji za kladné hodnocení a v budoucnu se budu těšit...
+ Rychlost ,kvalita zboží
- Nic
....
Děkuji za kladné hodnocení.
+ výběr zboží
doporučuji
Děkuji za kladné hodnocení.
100% spokojenost...mohu jen doporučit :-)
Dobrý den, děkuji za kladné hodnocení, spokojený zákazník je můj cíl.
- Objednala jsem jinou barvu peněženky než která dorazila. Zklamání, ale nakonec jsem si ji nechala, vše krom barvy vyhovuje.
- Záměnu barvu ovšem nechápu !!!
Dobrý den, odstín peněženky se může proti fotografii může trochu lišit podle toho jak máte nastavený monitor.
Zaslání peněženky jiné barvy si nejsem vědom - pokud se tak opravdu stalo kontaktujte mě, peněženku samozřejmě vyměním na mé náklady.
Děkuji za hodnocení.
+ dobré zboží za výhodné ceny
+ rychlá dodávka
- měla jsem problém se zobrazením zboží v košíku
- u některého zboží bych doporučila více fotografií na ukázku
doporučuji, pokud budu potřebovat, ráda se vrátím pro obchod jsem se rozhodla, protože mě oslovila nabídka zboží
Dobrý den, komplikace s objednávkou mě mrzí, právě pracuji na nové verzi stránek.
Děkuji za kladné hodnocení.
+ přehlednost, kvalita
spokojenost
Děkuji za kladné hodnocení. Spokojený zákazník je můj cíl.
Vše O.K.,doporučuji!!
Děkuji za kladné hodnocení.
+ široký sortiment zboží
+ přehlednost
hledala jsem zboží které by splnilo mou představu, materiál a parametry má zkušenost s nákupem je dobrá ano
Děkuji za kladné hodnocení. Spokojený zákazník je můj cíl.
+ KRASNE A KVALITNI ZBOZI
- SLABINY ZADNE
PAN PRODAVAJICI MILE PREKVAPIL.OMYLEM POSLAL JINOU KLICENKU..STEHOVALI SKLAD...PO MEM DOTAZU OBRATEM POSLAL ZDARMA SPRAVNOU A JESTE S OMLUVOU NAPSAL ZE SI MAM TU NESPRAVNOU CO POSLAL NECHAT ZDARMA JAKO MALE ODSKODNENI TAKZE MILE PREKVAPENI. V DNESNI DOBE VEC NEVIDANA.TAKZE PANOVI JESTE JEDNOU VELKE DIKY
Děkuji za kladné hodnocení. Chyby občas také dělám, jsem jenom člověk ale vlastní chybu přiznám a postavím se k ní čelem.
Spokojený zákazník je můj cíl.
+ pohodlí výběru
+ rychlost dodání
skvěle fungující
Děkuji za kladné hodnocení.
+ rychlost, kvalita odpovídá obrázku
- žádné
doporučuji
Děkuji za kladné hodnocení.
+ Hezké, levné. Rychlé odeslání.
- Nevím
Doporučuji nákup.
Děkuji za kladné hodnocení.
+ hledala jsem kvalitní malou peněženku. Velkým taškám a peněženkám dávno odzvonilo.
- žádné jsem nenašla
neumím posoudit, nakoupila jsem poprvé
Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení - a máte pravdu, malé peněženky opravdu přicházejí v do módy, což samozřejmně také zohledníme.
