Pánská peněženka s přezkou nebo bez?

Ačkoliv se to na první pohled nezdá, svět pánské módy dnes dosahuje stejného vrcholu, jako ta ženská. V minulosti jste málokdy natrefili na nakupující muže, kteří by běhali z obchodu do obchodu a vybírali si všelijaké oblečení nebo doplňky. V dnešní době to můžete vidět v téměř každém obchodním centru. My se teď podíváme na to, jak vybrat pánskou peněženku a jestli se rozhodnout pro peněženku s přezkou nebo bez ní.

V čem je rozdíl? S přezkou x bez přezky

Možná se teď většina z vás zamýšlí nad tím, jaký je rozdíl mezi peněženkou s přezkou a bez ní. V krátkosti vám popíšeme jeden základní rozdíl. Pokud si vybíráte pánskou peněženku s přezkou, pak se jedná o model, který má na jedné straně pásek a na druhé straně tzv. cvoček. Jakmile pásek natáhnete přes peněženku, snadno jej můžete zapnout. Pomocí přezky tak docílíte většího bezpečí proti vypadávání obsahu. Peněženka totiž jednoduše řečeno drží pohromadě. Když vybíráte z modelů bez přezky, pak je peněženka volná a jakmile ji vložíte například do tašky, může se vám kdykoliv otevřít či dokonce velice rychle z ní ztratíte obsah, který se uvnitř nachází. Ten máte následně po celé tašce.

Je peněženka s přezkou lepší?

To se nedá úplně tak říct, každý má jiný vkus. Peněženka s přezkou je sice bezpečnější, ale pro některé může být neustálé otevírání a zavírání až otravné. Právě z tohoto důvodu vyhledávají modely pánských peněženek bez přezky. Jiní zase rádi vyzkoušejí změnu a jestliže v minulosti měli peněženku s přezkou, budou si tentokrát vybírat tu, která ji nemá.

Kritéria, kritéria a kritéria

Dívejte se převážně na jiná kritéria, když už se nacházíte na internetu nebo v obchodním centru a vybírejte podle velikosti, modelu, materiálu a životnosti. Teprve až poté se dívejte na to, zda sáhnete po peněžence s přezkou či nikoliv.