Pouzdro na doklady
Kožené pouzdro na doklady z pravé kůže. Perfektní pro uložení dokladů a platebních karet.
Kožená dokladovka z pravé kůže v barvě růžové má jednoduché uspořádání kapes na doklady nebo platební karty do kapes dvou různých velikostí. Dokladovka je vyrobena z pravé kůže a má růžovou barvu.
Rozměry pouzdra: 13 x 10 x 1 cm
Vnitřní uspořádání pouzdra:
- 4x kapsa na kartu
- 1x velká kapsa
- 1x velká průhledná kapsa
- 1x kapsa na bankovky
Doplňkové parametry
Kategorie: | Pouzdra na doklady a peněženky na krk |
---|---|
Záruka: | 2 roky |
Hmotnost: | 0.056 kg |
? Značka: | Cavaldi |
? Materiál: | Pravá kůže |
? Barva: | Růžová |
? Určení: | Unisex |
? RFID: | Ne |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Velmi oblíbené jsou u všech věkových kategorií peněženky a pouzdra značek Cavaldi a 4U Cavaldi. Kožené pánské peněženky jsou precizně zpracovány a s perfektně propracovanými detaily tvoří krásné peněženky. Kožené dámské peněženky jsou perfektně propracované s kvalitním zpracováním se vyrovnají koženým pánským peněženkám. Peněženky Cavaldi a 4U Cavaldi mají jednoduší design a proto jsou vhodné pro široké spektrum zákazníků. Praktické tvary a důmyslné uspořádání kapes v peněžence vám vždy zaručí, že do peněženky uložíte vše potřebné. Velkým plusem peněženek 4U Cavaldi je nižší cena oproti srovnatelným modelům konkurence.
Vyberte si z pestré nabídky stylových peněženek Cavaldi a 4U Cavaldi. Pokud nebudete spokojeni čekají na vás další značky peněženek. Stačí si jen vybrat.