O mně

Jmenuji se Jan Synek a od roku 2012 provozuji internetový obchod peněženky AHAL.

Od počátku jsem chtěl prodávat jiné peněženky. Jiné, než najdete běžně v obchodech a na tržnicích. Tam je jich spousta v různých cenách i kvalitě. Nechtěl jsem nabízet to samé co ostatní. Proto jsem se začal zajímal o výrobce po celé Evropě. Byl jsem překvapen, za jaké ceny a v jaké kvalitě se dají pořídit "různé" peněženky. Postupně jsem objednával první zboží od různých dodavatelů, zkoušel a testoval.

Výsledkem je nabídka, kterou lze najít na stránkách mého e-shopu. Prvotní nabídka peněženek se postupně rozrostla o pouzdra na karty a doklady, klíčenky. Nedílnou součástí od začátku je pestrá nabídka různých doplňků jako jsou kožené měšce a další.

Od začátku si zakládám na tom, že obchod se řídí základními pravidly:

  • Prodávám pouze zboží, které mám skladem
  • Zásilky odesílám každý pracovní den
  • Veškeré popisky a fotografie si vytvářím sám
  • Případné reklamace a odstoupení od smlouvy řeším v co nejkratší době

Pokud se vyskytne nějaká nesrovnalost (například nepřesný nebo zavádějící popisek) nebo udělám jinou chybu, nedělá mi problém ji přiznat a poučit se z toho. Vždy se snažím vše řešit ke spokojenosti zákazníka. O správnosti tohoto přístupu mě utvrzují kladné reakce zákazníků i hodnocení obchodu na Heurece.

Současná nabídka je neustále rozšiřována a doplňována o nové druhy a typy peněženek. Můj sen je mít velký obchod plný peněženek. Nedílnou součástí tohoto snu jste i Vy, moji zákazníci. Bez Vás bych nic z toho nedokázal. Přeji příjemný a spokojený nákup.

Pokud máte jakýkoli dotaz nebo připomínku, neváhejte mě kontaktovat .

Prodejce:

Bc. Jan Synek

Palachova 1769/58

Žďár nad Sázavou

59101

IČ:01177133

DIČ:7901244780

Tel: 773 530 534

E-mail: obchod@penezenky-ahal.cz