Informace

Zásilkovna Zásielkovna Česká pošta Visa Mastercard

Recenze

19.08.2019

žádná není rychlé dodání kvalitní zboží

01.08.2019

Peněženka je přesně taková, jakou jsem si objednala, jen jsem čekala, že na ní bude vyražen můj monogram, který jsem měla do objednávky napsat.

31.07.2019

Dobrá komunikace Kvalitní zboží Přehlednost eshopu

Dolarovky

Dolarovky  > Materiál Pravá kůžePočet produktů: 12

> Materiál Pravá kůže

V této kategorii dolarovek najdete převážně peněženky dolarovky a malé peněženky. Pánská peněženka dolarovka je malá, velmi praktická peněženka. Skládá se ze dvou částí, která je spojena sponou na peníze. Součástí některých dolarovek jsou kapsy na mince nebo platební karty. Dolarovka nebo také dolarka je oblíbená peněženka mnoha mužů pro svoji j...

V této kategorii dolarovek najdete převážně peněženky dolarovky a malé peněženky. Pánská peněženka dolarovka je malá, velmi praktická peněženka. Skládá se ze dvou částí, která je spojena sponou na peníze. Součástí některých dolarovek jsou kapsy na mince nebo platební karty. Dolarovka nebo také dolarka je oblíbená peněženka mnoha mužů pro svoji jednoduchost a praktické použití. Dolarovka je ideální peněženka na papírové peníze. Některé dolarky mají navíc kapsy na mince a platební karty. Peněženka pro muže dolarovka je ideálním a praktickým doplňkem. Oblíbená je také dolarovka s kapsou na mince. Patří mezi jednoduché pánské peněženky nejen vzhledem ale také cenou. U mě se nechá pořídit peněženka dolarovka levně. Levné ale neznamená drahé. Dolarovka je kvalitní peněženka se sponou. Dolarovky jsou ideální peněženky pro muže.

Zobrazit
Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek