Doplňky Počet produktů: 62

Kožené doplňky jsou velmi praktické drobnosti které rozhodně potřebujete. Chcete ušetřit za nové kalhoty? Kupte si koženou klíčenku a dejte si do ní klíče. Cestujete? Tak to si rozhodně objednejte kožené visačky na kufr, kdyby se vám náhodou ztratil. Hledáte kožený měšec? Tak to jste tady také správně. Kromě menších kožených měšců pro vás máme také MAXI měšce.

Podkategorie

 • Kožené měšce

  K čemu mi asi takový kožený měšec bude? Přece k uložení mincí, šperků, drahých kamenů nebo prostě jenom na ozdobu. Měšce jsou vyrobené z pravé kůže a nabízíme je v mnoha barevných kombinacích. Kožený měšec lze kromě jiného také využít jako dárek - když to možná nevypadá, vejde se do něj 2.000,- Kč v 50-ti korunových mincích.

 • Kožené maxi měšce

  MAXI kožený měšec se skládá ze čtyř dílů a je vyrobený z pravé kvalitní vepřovice. Měšec se dá uzavřít koženou šňůrkou a je vhodný k uchování cenností, mincí nebo jiných šperků. Praktický doplněk k uzavření je kožený erb. Kožené MAXI měšce nabízíme v několika barevných kombinacích tak, aby si vybral opravdu každý. Kožený MAXI měšec lze použít jako nezvyklý dárek. Do měšce se vejde například 1000 Kč v 20-ti korunových mincích. Obdarujte své blízké nezvyklým dárkem – koženým měšcem, který naplníte mincemi. Výška 15 cm, dno čtvercové o délce strany 10 cm.

 • Kožené řemínky

  Kožené řemínky pro různé použití. Kožené řemínky lze použít například pro výrobu bižuterie nebo jako módní doplněk. Řemínky prodáváme jednotlivě nebo v různých sadách.

 • Do peněženky

  V této kategorii nabízíme různé doplňky které se vejdou do peněženky a mohly by se hodit. Mezi prvními je v nabídce multifunkční karta nejen pro všechny kutily a zálesáky a skládací nůž ve tvaru kreditní karty.

 • Visačky na kufr

  Praktické kožené visačky na kufr ocení každý kdo cestuje. Visačky lze připnout ke kufru pevným poutkem a když na lístek uvnitř napíše svoji adresu, ztracený kufr se vám určitě vrátí.

na stránku
Zobrazeno 1 – 20 z 62 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 62 položek